Ogólne

Przyjemna forma poznawania psychologii na miarę XXI wieku – z każdego miejsca, o każdej porze. Dajemy Ci zestaw gotowych materiałów w zróżnicowanej formie, z wielu obszarów psychologii, psychoterapii, doradztwa zawodowego oraz komunikacji interpersonalnej.

Otrzymasz specjalistyczną wiedzę przekazaną w praktyczny sposób, na przykładzie konkretnych ćwiczeń, wskazówek, technik pomocnych w autoterapii, które będziesz mógł zastosować w sytuacjach dnia codziennego. Przeglądaj materiały kiedy chcesz i selekcjonuj treści dodając je do swojej bazy danych.

Zyskujesz całodobowy dostęp do technik terapii i autoterapii, treningów psychologicznych poprawiających Twój dobrostan psychiczny, nowości ze świata psychologii oraz metod diagnostycznych dostosowanych do potrzeb współczesnego klienta.

Charaktery+ to pierwsza w Polsce platforma psychologiczna dla psychologów, psychoterapeutów i wszystkich osób zainteresowanych psychologią z bogatą zawartością materiałów audio-video, która z tygodnia na tydzień powiększa swoje zasoby o nowe nagrania i materiały.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów praktyków – psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i trenerów, antropologów, socjologów, m.in. prof. Philipa Zimbardo, prof. Dariusza P. Skowrońskiego, Rosemary Sword, Natalię de Barbaro, prof. nadzw. dr hab. Agnieszkę Wilczyńską, dr hab. Katarzynę Waszyńską.

Charaktery+ to holistyczne narzędzie na miarę XXI wieku, dające szereg niezbędnych metod, technik i ćwiczeń pomocnych podczas terapii i autoterapii. Zarówno dla specjalistów, jak wszystkich zainteresowanych psychologią. Z rozróżnieniem na materiały bardziej i mniej zaawansowane. Z każdego miejsca na ziemi, każdego dnia, o każdej porze i z różnych obszarów tematycznych. To inspiracje i plany treningowe rozłożone na czynniki pierwsze i zaprezentowane krok po kroku.

Platforma oferuje dostęp do różnego rodzaju materiałów audio-video, wśród których znajdziesz:

 • Hity wideo
 • Podcasty
 • Cykl reportaży
 • Porady specjalistów
 • Metody terapii i autoterapii
 • Kwestionariusze
 • Artykuły
 • Plany treningowe
 • Studia przypadków
 • Trening mindfulness
 • Narzędzia komunikacyjne
 • Warsztat specjalisty
 • Badania naukowe
 • Nowe techniki terapeutyczne

Platforma działa na zasadzie abonamentu, czyli w zamian za stałą miesięczną opłatę dostajesz na czas trwania wykupionej usługi pełen, nielimitowany dostęp do wszystkich oferowanych produkcji. Jeżeli preferujesz niskie kwoty płatne w cyklicznych odstępach, wybierz abonament miesięczny. Jeżeli wolisz zapłacić raz, skorzystaj z abonamentu rocznego w atrakcyjnej cenie. 

Z publikowanych treści i materiałów możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Aby oglądać filmy i korzystać z materiałów wystarczy, że założysz konto i wykupisz jeden z dwóch planów abonamentowych.

Jeżeli jakaś produkcja szczególnie przypadnie Ci do gustu, wystarczy polubić ją klikając łapkę w górę lub dodać ją do zakładki do obejrzenia. Dzięki temu stworzysz własną indywidualną bibliotekę z ulubionymi produkcjami.

Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą roczną możesz skorzystać z płatności on-line (eTransfery, przelewy elektroniczne, karty kredytowe i debetowe) lub płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą miesięczną możesz skorzystać z płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Możesz anulować swoją subskrypcję w serwisie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę swojego konta i w zakładce "Abonament" kliknąć przycisk „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu opłaty za użytkowanie serwisu w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie będą już od Ciebie pobierane. Z materiałów w serwisie możesz korzystać do momentu, aż wygaśnie dany cykl rozliczeniowy. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że decyzja o rezygnacji była przedwczesna, zawsze możesz odnowić subskrypcję.